Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заходи з реалізації Програми створення додаткових робочих місць для працівників Чорнобильської АЕС, які вивільняються після закриття станції, та жителів м.Славутич”

Розпорядження від 06.03.2002, №129
Дата оприлюднення: 06.03.2002

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2001 № 1411 “Про Програму створення додаткових робочих місць для працівників Чорнобильської АЕС, які вивільняються після закриття станції, та жителів м.Славутича” та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами): 1. Затвердити заходи з реалізації Програми створення додаткових робочих місць для працівників Чорнобильської АЕС, які вивільняються після закриття станції, та жителів м.Славутича на 2002 рік (далі – заходи), що додаються. 2. Відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації, обласним установам та організаціям, Славутицькому міськвиконкому: 2.1. Забезпечити безумовне виконання заходів. 2.2. Інформувати головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 1 лютого 2003 року про стан виконання заходів. 3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 15 лютого 2003 року подати облдержадміністрації інформацію про стан виконання заходів для подальшого інформування Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України. 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов`язків.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

ЗАХОДИ з реалізації Програми створення додаткових робочих місць для працівників Чорнобильської АЕС, які вивільняються після закриття станції, та жителів м.Славутича на 2002 рік        

Поділитися: