Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про заходи з підготовки та проведення урочистого відкриття фінальної частини обласної Спартакіади серед команд сільських і селищних рад, присвяченої 75-річчю з дня утворення Київської області”

Розпорядження від 27.07.2007, №625
Дата оприлюднення: 27.07.2007

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 02.08.2006 № 667/2006 „Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту” та з урахуванням подання управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації:
1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення15 вересня 2007 року у м.Бровари Київської області урочистого відкриття фінальної частини обласної Спартакіади серед команд сільських і селищних рад, присвяченої 75-річчю з дня утворення Київської області (далі – Оргкомітет) у складі згідно з додатком 1.
2. Оргкомітету забезпечити координацію діяльності райдержадміністрацій щодо організації і проведення урочистого відкриття фінальної частини обласної Спартакіади серед команд сільських і селищних рад, присвяченої75-річчю з дня утворення Київської області.
3. Затвердити заходи з підготовки та проведення 15 вересня 2007 року у м.Бровари Київської області урочистого відкриття фінальної частини обласної Спартакіади серед команд сільських і селищних рад, присвяченої 75-річчю з дня утворення Київської області (далі – заходи) згідно з додатком 2.

4. Управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації спільно з обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства „Колос”:
4.1. Провести протягом липня-жовтня 2007 року змагання обласної Спартакіади серед команд сільських і селищних рад, присвяченої 75-річчю з дня утворення Київської області.

4.2. Забезпечити:
4.2.1. підготовку та проведення урочистого відкриття фінальної частини обласної Спартакіади 15 вересня 2007 року у м.Бровари Київської області (далі – обласна Спартакіада) на високому організаційному рівні;
4.2.2. участь збірної команди Київської області у змаганнях Всеукраїнських сільських спортивних ігор серед усіх верств cільського населення їх та урочистому відкритті.
5. Райдержадміністраціям забезпечити проведення районних змагань у рамках проведення обласної Спартакіади та участь команд сільських та селищних рад у фінальних змаганнях обласної Спартакіади та її урочистому відкритті 15 вересня 2007 року в м.Бровари.

6. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям забезпечити виконання зазначених заходів.

7. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації на цілі, визначені у пункті 6 цього розпорядження, у сумі150 (сто п’ятдесят) тис. грн. згідно з окремим кошторисом, поданим управлінням з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства „Колос”, за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті за КФК 130201 „Проведення навчальних зборів і змагань” (які проводяться громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості).
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації Семерака О.М. і Гуржоса В.М. згідно із розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток 1

Додаток 2

”        

Поділитися: