“Про заходи щодо здійснення контролю за дотриманням правопорядку та етичних норм стосовно дітей в ігрових залах, комп’ютерних клубах, відеотеках, дискотеках, інших розважальних закладах та громадських місцях у Київській області”
На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.03.2005 № 2444/3/1-05 до листа Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді від 24.02.2005 № 1-12/652, відповідно до Законів України “Про внесення змін до статті 5 Закону України “Про охорону дитинства”, “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Затвердити заходи щодо здійснення контролю за дотриманням правопорядку та етичних норм стосовно дітей в ігрових залах, комп’ютерних клубах, відеотеках, дискотеках, інших розважальних закладах та громадських місцях у Київській області (далі – заходи), що додаються.
2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне їх виконання.
Про хід виконання заходів інформувати облдержадміністрацію щороку до 10 липня та 10 січня.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.
Голова адміністрації
Є.Д.Жовтяк
