Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах області”

Розпорядження від 10.05.2012, №175
Дата оприлюднення: 10.05.2012

Відповідно до вимог Законів України „Про аварійно-рятувальні служби”, „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Президента України від 14.07.2001 № 190/2001-рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах”, постанови Кабінету Міністрів України від 6.03.2002 № 264 „Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку на водних об’єктах”, наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 3.12.2001 № 272 „Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.02.2002 за № 95/6383, та з метою забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах області:

1. Головам райдержадміністрацій та міським головам (міст обласного значення):

1.1. Вживати заходів щодо визначення в установленому порядку місць масового відпочинку населення на воді в населених пунктах області та за їх межами, їх належного обладнання та використання згідно з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України (далі – Правила). Відомості про місця масового відпочинку надавати для узагальнення до головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

1.2 Перед початком купального сезону забезпечити обстеження та очищення від сторонніх предметів дна акваторій місць для купання водолазами-професіоналами та здійснювати контроль за встановленням заборонних знаків, стендів, відповідних об’яв у місцях, небезпечних для купання.

1.3. Розробити відповідні місцеві заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах та забезпечити їх виконання.

1.4. Здійснити заходи щодо облаштування прибережних територій, відведених у встановленому порядку місць масового відпочинку населення на воді, створення підприємствами, установами та організаціями, за якими закріплені відповідні території, сезонних рятувальних постів, забезпечених необхідним рятувальним майном та іншим інвентарем, відповідно до вимог Правил.

1.5. Організувати постійний контроль за виконанням керівниками підприємств, установ та організацій, за якими закріплені місця масового відпочинку та місця, що відводяться під пляжі, заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

1.6. Про виконання цього розпорядження інформувати головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації щороку до01 липня.

2. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації спільно з Київською обласною комунальною рятувально-водолазною службою „Київська обласна служба порятунку”:

2.1. Організувати підготовку спеціалістів комунальних та добровільних рятувальних служб, які можуть залучатись до робіт з рятування на воді під час купального сезону.

2.2. Забезпечити постійну готовність підрозділів комунальних та добровільних рятувальних служб до реагування на можливі надзвичайні ситуації на водних об’єктах області.

2.3. В установленому порядку надавати до територіальних підрозділів Міністерства надзвичайних ситуацій України, на які покладено завдання організації рятування людей на водних об’єктах, узагальнені відомості про місця масового відпочинку.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 23.04.2010 № 372 „Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах області у 2010 році”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: