Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про заходи щодо забезпечення населення та галузей економіки області природним газом в січні 2006 року”

Розпорядження від 02.01.2006, №1
Дата оприлюднення: 02.01.2006

З метою запобігання аваріям на магістральних газопроводах та газових мережах, стабільного забезпечення природним газом населення, підприємств, установ і організацій та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2005 року № 1308 “Про забезпечення балансу надходження та розподілу природного газу в І кварталі 2006 року”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2005 року № 581-р “Про заходи щодо забезпечення населення та галузей національної економіки природним газом в січні 2006 року”:
1. Створити при Київській обласній державній адміністрації штаб з координації роботи із забезпечення природним газом споживачів області у складі згідно з додатком.
2. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення):
2.1. створити відповідні штаби із залученням керівників промислових підприємств;
2.2. вжити вичерпних заходів щодо суворого дотримання лімітів споживання природного газу споживачами всіх категорій;
2.3. спільно з керівниками підприємств, організацій та установ забезпечити їх перехід на резервні та альтернативні види палива;
2.4. забезпечити через місцеві засоби масової інформації поширення інформації про ситуацію навколо газової проблеми та роз”яснення споживачам про необхідність економічного витрачання газу;
2.5. щодня надавати інформацію про ситуацію в регіоні, пов”язану з питаннями газопостачання, зокрема, на підприємствах, які споживають велику кількість газу, у житлово-комунальній сфері, реагування на ситуацію місцевого політикуму, роз”яснювальну роботу, що проводиться серед населення району (міста) області облдержадміністрації через управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв”язку облдержадміністрації.
3. ВАТ “Київоблгаз” щоденно надавати оперативну інформацію про споживання природного газу в області Секретаріату Президента України, НАК “Нафтогаз України” та облдержадміністрації.
4. Керівникам підприємств та місцевих органів виконавчої влади, ВАТ “Київоблгаз” забезпечити відключення від мереж газопостачання тих споживачів, яким не виділені обсяги природного газу.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: