Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заходи щодо відзначення в області Дня захисту дітей”””

Розпорядження від 29.05.2007, №383
Дата оприлюднення: 29.05.2007

Розглянувши подання служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації та відповідно до Указу Президента України від 30.05.98 № 568 “Про День захисту дітей”, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, рішення Київської обласної ради від 28.12.2006 № 085-08-V “Про обласний бюджет Київської області на 2007 рік”:

1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Забезпечити належну підготовку, організацію і проведення святкування Дня захисту дітей 01 червня 2007 року в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладах освіти, закладах для дітей, які потребують соціальної допомоги та реабілітації.

1.2. Вишукати можливості для надання матеріальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, які знаходяться в особливо складних умовах проживання, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям.

1.3. Звернутися до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, благодійних і релігійних організацій з проханням організувати благодійні обіди, надати матеріальну, гуманітарну та інші види допомоги сім’ям з дітьми, які її потребують, дітям, які проживають у притулках для неповнолітніх, школах-інтернатах, дитячих будинках, центрах соціально-психологічної реабілітації.

1.4. У кожному районі та місті області провести свято до Дня захисту дітей та широко залучити дітей соціально-незахищених категорій.

1.5. Провести круглі столи, громадські слухання з актуальних проблем дитинства, організувати виставки, конкурси дитячих робіт теле- та радіомарафони за участю дітей, дати дітям можливість висловити свої думки на сторінках періодичних видань.

1.6. Організувати святкові концерти, вистави за участю професійних і дитячих самодіяльних художніх колективів, виконавців, діячів культури і мистецтв, спортивні змагання, конкурси малюнків тощо.

1.7. Оформити у бібліотеках книжково-ілюстративні виставки та тематичні полички “Ми діти твої, Україно”, “Дитина у світі права”, “Діти – майбутнє України” тощо.

1.8. Провести в закладах культури літературно-музичні композиції, тематичні вечори, дитячі ранки, поетичні години, вікторини, конкурси “Щоб сонцю і квітам всміхалися діти”, “ Я дитина твоя, я краплина твоя, Україно” тощо.

1.9. Забезпечити безкоштовне відвідування дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми-інвалідами, дітьми з багатодітних та малозабезпечених сімей театрів, музеїв тощо.

1.10. Забезпечити цілодобову готовність бригад швидкої медичної допомоги та лікувально-профілактичних закладів для надання дітям, у разі необхідності, невідкладної медичної допомоги під час проведення масових святкових заходів.

2. Службі у справах неповнолітніх облдержадміністрації:

2.1. Провести 01.06.2007 обласне свято до Дня захисту дітей “Країна дитячих мрій” для дітей соціально незахищених категорій у приміщенні Київського академічного театру оперети.

2.2. Організувати і провести 05.06.2007 відкриття дитячого будинку сімейного типу родини Палазників (Згурівський район, село Нова Олександрівка).

3. Головному управлінню освіти та науки облдержадміністрації забезпечити організацію та проведення обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості “Таланти твої, Київщино!”.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати заходи, затверджені цим розпорядженням, за рахунок загальних асигнувань відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальних за їх проведення.

5. Рекомендувати засобам масової інформації області забезпечити широке висвітлення відзначення Дня захисту дітей.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: