Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про заходи щодо проведення в області дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят для дітей та юнацтва”

Розпорядження від 01.12.2005, №832
Дата оприлюднення: 01.12.2005

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації (ізнаступними змінами), рішення Київської обласної ради від 24.12.2004№ 235-21-ІV “Про обласний бюджет Київської області на 2005 рік” (ізнаступними змінами), з метою організації змістовного дозвілля у новорічні і різдвяні дні 2006 року, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій та враховуючи подання служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації:

1. Затвердити заходи щодо проведення в області дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят для дітей та юнацтва (далі – заходи), що додаються.

2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. забезпечити виконання зазначених заходів;

2.2. інформацію про проведену роботу подати облдержадміністрації через службу у справах неповнолітніх облдержадміністрації до 20 січня 2006року.

3. Виділити кошти у сумі 150 (сто п’ятдесят) тисяч гривень для проведення в області дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят для дітей та юнацтва згідно з окремим кошторисом.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати службу у справах неповнолітніх облдержадміністрації у сумі на цілі, зазначені у пункті 3 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань, передбачених в обласному бюджеті зазначеній установі на фінансування програм соціального захисту неповнолітніх.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В. П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Заходи

        

Поділитися: