Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заходи щодо проведення обласного дитячого фольклорно-етнографічного фестивалю “Дитинства пісня Великодня”

Розпорядження від 30.03.2011, №297
Дата оприлюднення: 30.03.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, рішення Київської обласної ради від 30.12.2011 № 03203-VI „Про обласний бюджет Київської області на 2011 рік” та з метою відродження народно-культурної спадщини української нації, відродження інтересу до її етно­культурних цінностей, виховання естетичної свідомості та організації змістов­ного дозвілля дітей та учнівської молоді:

1. Провести 24-26 квітня 2011 року у м.Переяслав-Хмельницький Київської області на території Національного історико-етнографічного заповід­ника „Переяслав” обласний дитячий фольклорно-етнографічний фести­­валь „Дитинства пісня Великодня”.

2. Затвердити заходи щодо проведення обласного дитячого фольклорно-етнографічного фестивалю „Дитинства пісня Великодня” (далі – заходи), що додаються.

3. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підроз­ділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначених заходів.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати проведення заходів за рахунок загальних асигнувань, затверджених в обласному бюджеті на 2011 рік головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови обласної державної адміністрації Подашевську Т. Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: