Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заходи щодо проведення обласного етнографічного фестивалю “Дитинства пісня Великодня”

Розпорядження від 14.04.2006, №306
Дата оприлюднення: 14.04.2006

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 29.12.2005№ 332-28-ІV „Про обласний бюджет Київської області на 2006 рік” (із наступними змінами) та з метою залучення дітей, учнівської та студентської молоді до вивчення та збереження фольклору, відтворення народних традицій святкування Великодня у різних регіонах України, освоєння ремесел, характерних для Київщини:
1. Провести 23-25 квітня 2006 року в м. Переяслав-Хмельницькому на території Національного історико-етнографічного заповідника „Переяслав” обласний етнографічний фестиваль „Дитинства пісня Великодня”.
2. Затвердити заходи щодо проведення обласного етнографічного фестивалю „Дитинства пісня Великодня” (далі – заходи), що додаються.
3. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначених заходів.
4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати проведення заходів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2006 рік управління освіти і науки та управління культури і туризму облдержадміністрації.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: