“Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Київській області”

Розпорядження від 12.01.2012, №9
Дата оприлюднення: 12.01.2012

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, „Про пожежну безпеку”, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19.10.2004 № 126, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 04.11.2004№ 1410/10009, та з метою посилення пожежної безпеки населених пунктів області:

1. Затвердити заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Київській області (далі –Заходи), що додаються.

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. Розробити спільно з органами місцевого самоврядування областідо 21.01.2012 відповідні заходи та інформувати про це Головне управління Держтехногенбезпеки у Київській області до 24.01.2012.

2.2. Інформувати про стан виконання заходів щопівроку до 20 червня та20 грудня Головне управління Держтехногенбезпеки у Київській області.

2.3. У разі ускладнення пожежної та техногенної безпеки на відповідних територіях рекомендувати сільським, селищним та міським головам за поданням підрозділів Головного управління Держтехногенбезпеки у Київській області скликати позачергові сесії рад для розгляду питань про незадовільний протипожежний стан підвідомчих об’єктів, загибелі та травмуванню людей під час пожеж та прийняття відповідних рішень.

3. Рекомендувати державній організації „Київська державна регіональна телерадіокомпанія” та редакції газети „Київська правда” висвітлювати матеріали щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них, публікацію статей та інших інформаційних матеріалів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Заходи

        

Поділитися: