Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заходи щодо охорони лісів Київської області від пожеж на 2011-2015 роки”

Розпорядження від 06.07.2011, №679
Дата оприлюднення: 06.07.2011

Розглянувши подання Київського обласного управління лісового та мисливського господарства, відповідно до Лісового кодексу України та Законів України „Про пожежну безпеку”, „Про місцеві державні адміністрації” та з метою забезпечення охорони лісів від пожеж:

1. Затвердити заходи щодо охорони лісів Київської області від пожеж на 2011-2015 роки, що додається.

2. Київському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, державному підприємству „Київська лісова науково-дослідна станція”, відокремленому підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування „Боярська лісова дослідна станція”, комунальному підприємству Київської обласної ради „Обласний лісгосп”, державному підприємству „Ржищівський військовий лісгосп”, Київській обласній державній організації „Київагроліс”, державній організації „Лісове господарство „Білоозерське”, державній організації „Резиденція „Залісся” (далі – лісокористувачі):

2.1. Посилити контроль за неухильним виконанням правил пожежної безпеки в лісах.

2.2. З наставанням пожежонебезпечного періоду здійснювати заходи щодо підвищення протипожежної безпеки в лісах, які включають попередження виникнення, своєчасне виявлення, обмеження розповсюдження та організацію ліквідації лісових пожеж.

2.3. У періоди високої пожежної небезпеки в лісових масивах проводити, за участю працівників внутрішніх справ, засобів масової інформації рейди з попередження виникнення пожеж та виявлення порушників правил пожежної безпеки в лісах і висвітлювати їх наслідки в засобах масової інформації.

2.4. Посилити проведення роз’яснювальної та виховної роботи серед населення з питань дотримання правил пожежної безпеки в лісах з використанням для цієї мети преси, радіо, телебачення та інших засобів масової інформації.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення), за поданням лісокористувачів, розглянути і затвердити оперативні плани залучення до гасіння лісових пожеж сил і засобів пожежогасіння, транспортних засобів підприємств, установ, організацій.

4. Рекомендувати дочірньому підприємству „Київське обласне дорожнє управління” відкритого акціонерного товариства „ДАК „Автомобільні дороги України”, Київській дистанції захисних лісонасаджень Державного територіального головного об’єднання „Південно-Західна залізниця” заборонити випалювання сухої трави на відкосах доріг та придорожніх лісосмугах.

5. Обласній філії відкритого акціонерного товариства „Укртелеком” забезпечити протягом пожежонебезпечного періоду стабільну роботу мережі телефонного зв’язку лісокористувачів, лісопожежних станцій, пожежної сільської охорони.

6. Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області надавати допомогу лісокористувачам у проведенні заходів щодо охорони лісів від пожеж.

7. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення у засобах масової інформації питання охорони лісу від пожеж, зміни пожежних умов у лісових масивах, відповідальності за порушення правил пожежної безпеки в лісах та збереження лісів.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: