Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про заходи із збереження доріг загального користування в Київській області на період температури повітря понад 28ºС”

Розпорядження від 18.05.2013, №191
Дата оприлюднення: 18.05.2013

Відповідно до статті 5 Закону України „Про дорожній рух”, статті 12Закону України „Про автомобільні дороги” та постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 „Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування”, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря понад +28ºС):

1. Рекомендувати у разі підвищення температури повітря до показників більше ніж +28ºС на автомобільних дорогах загального користування:

1.1. Службі автомобільних доріг у Київській області у встановленому порядку визначитись:

1.1.1 разом з Управлінням Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київській області щодо обмеження руху великовагового транспорту загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т з10 години до 22 години включно.

1.1.2 щодо встановлення відповідних обмежувальних дорожних знаків на початку і в кінці доріг та в місцях перетину чи примикання доріг з інтенсивним рухом великовагових транспортних засобів.

1.1.3 разом з Управлінням Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київській області – місцями стоянок транспортних засобів на період дії обмежень та вжити заходів з приведення їх до належного експлуатаційного стану.

1.2. Управлінню Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київській області спільно з Управлінням Укртрансінспекції в Київськійобласті та Службою автомобільних доріг у Київській області у періодспекотної погоди здійснювати постійний контроль за проїздом великовагових транспортних засобів на ділянках доріг, рух на яких обмежений відповідними дорожніми знаками, в тому числі з використанням пересувних пунктів габаритно-вагового контролю ДП „Київський облдорупр”.

2. Управлінню інфраструктури та туризму облдержадміністрації інформувати „Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників України” та „Всеукраїнську асоціацію автомобільних перевізників” про можливе тимчасове обмеження проїзду великовагового транспорту по автодорогах області.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) інформувати про тимчасове обмеження проїзду великовагового транспорту власників великовагового транспорту, перевізників, власників фермерських господарств на територіях районів області.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: