Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про захист водних біоресурсів в Київській області у нерестовий період 2015 року

Розпорядження від 31.03.2015, №101
Дата оприлюднення: 31.03.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про тваринний світ”, “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів” та з урахуванням наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Київській області від 17.03.2015 № 30 “Про заходи забезпечення охорони водних біоресурсів у період нересту”, з метою здійснення заходів щодо охорони водних біоресурсів у водоймах області і поліпшення середовища їх існування:

1. У період заборони промислового, спортивного і любительського вилову риби провести дво- та тримісячники з охорони рибних запасів та інших водних біоресурсів.

2. Затвердити план заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів в Київській області у нерестовий період 2015 року згідно з додатком.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. розробити і затвердити спільно з територіальними підрозділами Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Київській області, Державної екологічної інспекції у Київській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Київській області плани заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів в Київській області у нерестовий період 2015 року;

3.2. сприяти в роботі інспекторам органів рибоохорони і Державної екологічної інспекції у Київській області з проведення заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів у нерестовий період 2015 року.

4. Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Київській області, Державній екологічній інспекції у Київській області, управлінню інформації та зв’язків з громадськістю Київської обласної державної адміністрації провести у місцевих засобах масової інформації відповідну роз’яснювальну роботу з питань збереження і збільшення чисельності водних біоресурсів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: