Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2014 році

Розпорядження від 13.05.2014, №130
Дата оприлюднення: 13.05.2014

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19 жовтня 2004 року № 126, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 04 листопада 2004 року за № 1410/10009, та з метою забезпечення збереження урожаю:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2014 році (далі – план заходів), що додається.

2. Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації разом із дочірнім підприємством “Київське обласне дорожнє управління” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України”, публічному акціонерному товариству “Київобленерго” та райдержадміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання передбаченого цим розпорядженням плану заходів.

3. Райдержадміністраціям спільно з міськрайвідділами Головного управління МВС України в Київській області вирішити питання, на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив, про заборону рухуавтотранспорту, не задіяному у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських дорогах поблизу хлібних масивів без спеціально встановлених справних іскрогасників та не обладнаному первинними засобами пожежогасіння.

4. Рекомендувати Київській обласній філії ВАТ “Укртелеком” на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв’язок ізсільськими пожежними командами при умові забезпечення власником телефонними апаратами і проплаті абонентської плати та послуг зв’язку.

5. Рекомендувати державній організації “Київська державна регіональна телерадіокомпанія та редакції газети “Час Київщини” висвітлювати матеріали щодо охорониурожаю від пожеж, публікацію статей та інших інформаційних матеріалів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядженняпокласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

 

Голова адміністрації                                                                                                 В.М. Шандра

 

        

Поділитися: