Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2013 році”

Розпорядження від 01.06.2013, №217
Дата оприлюднення: 01.06.2013

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про пожежну безпеку”, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19 жовтня 2004 року № 126, зареєстрованих в Міністерстві юстиції країни 04 листопада 2004 року № 1410/10009, та з метою забезпечення збереження урожаю:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2013 році (далі – План заходів), що додається.

2. Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації разом із дочірнім підприємством „Київське обласне дорожнє управління” ПАТ „ДАК „Автомобільні дороги України”, публічному акціонерному товариству „Київобленерго” та райдержадміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання передбаченого цим розпорядженням Плану заходів.

3. Райдержадміністраціям спільно з міськрайвідділами Головного управ­ління МВС України в Київській області вирішити питання, на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив, про заборону руху автотранспорту, не задіяному у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських дорогах поблизу хлібних масивів без спеціально встановлених справних іскрогасників танеобладнаному первинними засобами пожежогасіння.

4. Рекомендувати Київській обласній філії ПАТ „Укртелеком” на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв’язок із сільськими пожежними командами при умові забезпечення власником телефонними апаратами і проплаті абонентської плати та послуг зв’язку.

5. Рекомендувати державній організації „Київська державна регіональна телерадіокомпанія та редакції газети „Час Київщини” висвітлювати матеріали щодо охорони урожаю від пожеж, публікацію статей та інших інформаційних матеріалів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Зайця О.В.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: