Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2011 році”

Розпорядження від 06.05.2011, №434
Дата оприлюднення: 06.05.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про пожежну безпеку”, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19.10.2004 № 126, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 4.11.2004 № 1410/10009 та з метою забезпечення збереження урожаю:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2011 році (далі – План заходів), що додається.

2. Головному управлінню агропромислового розвитку облдерж­адміністрації разом із дочірнім підприємством „Київське обласне дорожнє управління” ПАТ „ДАК „Автомобільні дороги України”, публічному акціонерному товариству „А.Е.С.Київобленерго” та райдержадміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання передбаченого цим розпорядженням Плану заходів.

3. Райдержадміністраціям спільно з міськрайвідділами Головного управ­ління МВС України в Київській області вирішити питання, на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив, про заборону руху автотранспорту, не задіяному у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських дорогах поблизу хлібних масивів без спеціально встановлених справних іскрогасників та не обладнаному первинними засобами пожежогасіння.

4. Рекомендувати Київській обласній філії ВАТ „Укртелеком” на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв’язок із сільськими пожежними командами при умові забезпечення власником телефонними апаратами і проплаті абонентської плати та послуг зв’язку.

5. Рекомендувати державній організації “Київська державна регіональна телерадіокомпанія та редакціям газети “Київська правда” і районних газет забезпечити висвітлення в установленому порядку матеріалів щодо охорони урожаю від пожеж, публікацію статей та розміщення відповідної реклами.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: