Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2009 році”

Розпорядження від 06.05.2009, №349
Дата оприлюднення: 06.05.2009

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації” „Про пожежну безпеку Правил пожежної безпеки в Україні затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19 жовтня 2004 року № 126 зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 4 листопада 2004 року за № 1410/10009 та з метою забезпечення збереження урожаю 2009 року:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зерно­вих культур та грубих кормів від пожеж в області у 2009 році (далі – план заходів) що додається.

2. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміні­страції спільно із дочірнім підприємством „Київське обласне дорожнє управ­ління ВАТ „ДАК „Автомобільні дороги України відкритим акціонерним товариством А.Е.С. Київобленерго та райдержадміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання перед­бачених цим планом заходів.

3. Райдержадміністраціям спільно з міськрайвідділами Головного управління МВС України в Київській області вирішити питання про заборону руху на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив автотранс­порту  не задіяному у збиранні урожаю по внутрішньогосподарських дорогах поблизу хлібних масивів без спеціально встановлених справних іскрогасників та не обладнаному первинними засобами пожежогасіння.

4. Рекомендувати обласній філії ВАТ „Укртелеком на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв’язок із сільськими пожежними командами при умові забезпечення власником телефонними апаратами і проплаті абонентської плати та послуг зв’язку.

5. Рекомендувати державній організації „Київська державна регіо­нальна телерадіокомпанія та редакціям газети „Київська правда і районних газет забезпечити висвітлення у встановленому порядку матеріалів щодо охорони урожаю від пожеж

Поділитися: