Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про вжиття заходів щодо недопущення виробничого травматизму в області”

Розпорядження від 28.12.2011, №1542
Дата оприлюднення: 28.12.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про охорону праці” та з метою недопущення виробничого травматизму в області:

1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Вжити заходів щодо передачі на обслуговування протягом першого півріччя 2012 року у встановленому порядку котелень, що забезпечують теплом установи та заклади соціально-культурної сфери, спеціалізованим підприємствам теплових мереж, які мають ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

1.2. Рекомендувати роботодавцям забезпечити в січні 2012 року проведення позачергового навчання та атестації (переатестації) посадових осіб теплопостачальних підприємств на знання Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/13464, та проведення позачергового інструктажу з питань охорони праці та пожежної безпеки всім працівникам житлово-комунального господарства.

1.3. Про вжиті заходи проінформувати облдержадміністрацію через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетич­ного комплексу облдержадміністрації до 01.07.12.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: