Працюємо задля перемоги!

“Про встановлення тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав для бюро технічної інвентаризації Київської області” (Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Київській області 03 березня 2011 року за № 5/723)”

Розпорядження від 24.01.2011, №48
Р.номер Управління юстиції: 5/723
Дата оприлюднення: 24.01.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)“ та з урахуванням подання головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації:

1. Встановити тарифи на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав для бюро технічної інвентаризації Київської області (додаються).

2. Державній інспекції з контролю за цінами в Київській області здійснювати контроль за дотриманням бюро технічної інвентаризації Київської області державної дисципліни цін при застосуванні тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 20.05.2002 № 282 „Про встановлення граничного рівня рентабельності на послуги бюро технічної інвентаризації Київської області“, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 28 травня 2002 року за № 22/371.

4. Головному управлінню житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації у встановленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Київській області.

5. Розпорядження набуває чинності з дня його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: