Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про встановлення посадових окладів працівникам Київської обласної та районних державних адміністрацій”””

Розпорядження від 19.02.2008, №141
Дата оприлюднення: 19.02.2008

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 № 34 „Про внесення зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України” та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”:

1. Установити з 01.02.2008 посадові оклади керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком 1.

2. Затвердити орієнтовні розрахунки посадових окладів працівників:

апарату Київської обласної державної адміністрації (додаток 2);
головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації (додаток 3);
апаратів районних державних адміністрацій (додаток 4);
управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районних державних адміністрацій (додаток 5).
Зазначені орієнтовні розрахунки ввести в дію з 01 лютого 2008 року.

3. Заступникові голови – керівникові апарату Київської обласної державної адміністрації Косенку А.П. до 25.02.2008 подати пропозиції щодо приведення штатного розпису апарату облдержадміністрації у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 № 34 згідно з додатком 2 до цього розпорядження.

4. Керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та головам райдержадміністрацій:

4.1. Забезпечити здійснення розрахунку розмірів нових посадових окладів працівників підпорядкованих їм структур відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 № 34 „Про внесення зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України” та відповідних орієнтовних розрахунків посадових окладів.
4.2. У двотижневий термін подати облдержадміністрації на затвердження штатні розписи головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та апаратів районних державних адміністрацій, розроблені за орієнтовними розрахунками посадових окладів, наведеними у відповідних додатках до цього розпорядження.

4.3. Привести власні акти у відповідність з цим розпорядженням.

5. Головам райдержадміністрацій у двотижневий термін затвердити штатні розписи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрацій, розроблені за орієнтовними розрахунками посадових окладів, наведеними у відповідних додатках до цього розпорядження.

6. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 № 34.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 08.06.2007 № 425 „Про посадові оклади працівників апарату, керівників головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Косенка А.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додатки

”        

Поділитися: