Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про врегулювання деяких питань щодо здійснення контролю за виділенням земельних ділянок у Київській області”

Розпорядження від 11.01.2006, №2
Дата оприлюднення: 11.01.2006

Відповідно до Указу Президента України від 21.11.2005 № 1643/2005 ”Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 червня2005 року “Про стан додержання вимог законодавства та заходи щодо підвищення ефективності державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель”, Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 29.04.2005 № 228 „Про комплексну перевірку додержання вимог законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель у Київській області”, з метою здійснення контролю за законністю вилучення, надання у власність та користування земельних ділянок фізичним і юридичним особам:

1. Головам районних державних адміністрацій до прийняття рішень про вилучення земель, надання у власність чи у користування земельних ділянок площею понад 1 га фізичним та юридичним особам для:
а) ведення особистого селянського господарства;
б) ведення садівництва;
в) ведення фермерського господарства;
г) розміщення торгових та інших об’єктів, пов’язаних із обслуговуваннямнаселення (крім об’єктів комунальної власності);

передавати на розгляд робочої групи з перевірки додержання вимог законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання і охорони земель у Київській області (надалі – обласна робоча група) землевпорядну документацію, яка є підставою для прийняття такого рішення, та яка не була розглянута обласною робочою групою.

2. Київському обласному головному управлінню земельних ресурсів до проведення державної експертизи землевпорядної документації, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити передачу такої документації до обласної робочої групи для перевірки її відповідності вимогам чинного законодавства.

3. Державному управлінню екології та природних ресурсів у Київській області, Київському обласному головному управлінню земельних ресурсів, управлінню містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури облдержадміністрації забезпечити щомісячне інформування обласної робочої групи щодо наданих висновків у Київській області про попереднє погодження місця розташування об’єкта, які відповідають критеріям, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

4. Обласному управлінню лісового господарства до надання згоди на переведення земель лісового фонду, вкритих лісовою рослинністю площею понад 1 га, до інших категорій, усі документи, що є підставою для прийняття таких рішень, передавати на розгляд обласної робочої групи.

5. Обласній робочій групі у десятиденний термін забезпечити розгляд отриманих відповідно до пунктів 1, 4 цього розпорядження документів та підготовку відповідних висновків за результатом їх розгляду.

6. Встановити, що зазначений у пункті 4 цього розпорядження висновок обласної робочої групи підписує голова обласної робочої групи або його заступник.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації А.І.Юркевича.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: