Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про впровадження в Київській області корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім”ї”

Розпорядження від 01.02.2011, №75
Дата оприлюднення: 01.02.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про попередження насильства в сім’ї”, Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім’ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, затвердженої спільним наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Міністерства внутрішніх справ Українивід 07.09.2009 № 3131/386, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України30 вересня 2009 року за № 917/16933:

1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Організувати роботу з впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї.

1.2. Залучати спеціалістів, що пройшли відповідне навчання, для роботи з особами, які вчинили насильство в сімї.

2. Рекомендувати райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) передбачати у відповідних бюджетах кошти на виконання заходів щодо реалізації корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї.

3. Управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації:

3.1. Забезпечити розробку та надання методичних рекомендацій щодо роботи з особами, які вчинили насильство в сімї.

3.2. Організувати навчання для фахівців, що будуть впроваджувати корекційні програми для осіб, які вчинили насильство в сім’ї.

4. Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області організувати роботу щодо направлення осіб, які вчинили насильство в сім’ї, на проходження корекційних програм.

5. Управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно із Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ України в Київській області здійснювати перевірки з метою моніторингу впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: