Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про впровадження результатів обговорення ініціативи „Рідне село”

Розпорядження від 26.03.2013, №107
Дата оприлюднення: 26.03.2013

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про основні засади державної аграрної політики на період до 2015 року”, „Про державну підтримку сільського господарства України”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2007 року №1158 „Про затвердження Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року”, на виконання рішення Ради регіонів від 05 жовтня 2012 року № 1-1/2752:

1. Головам районних державних адміністрацій до 01 липня 2013 року:

1.1. розглянути на засіданнях колегій результати обговорення серед сільських територіальних громад ініціативи „Рідне село”, з метою вивчення суспільної думки щодо визначення шляхів і заходів з розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації в межах ініціативи „Рідне село”, та затвердити заходи щодо їх реалізації;

1.2. внести в установленому порядку зміни до місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку, передбачивши, зокрема, заходи щодо підтримки аграрних кластерів, створення сільськогосподарських кооперативів та об’єктів несільськогосподарських видів економічної діяльності у сільській місцевості;

1.3. провести аналіз та в подальшому здійснювати щоквартальний моніторинг наявності природних ресурсів спустілих селянських дворів та сільських територій, знятих з обліку як населенні пункти, розробити пропозиції щодо подальшого їх використання.

2. Рекомендувати Київському обласному відділенню Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад впровадити критерії оцінки діяльності сільських та селищних рад, активізувати підвищення кваліфікації сільських та селищних голів.

3. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержад-міністрації спільно з Білоцерківським національним аграрним університетом розробити та забезпечити виконання плану-графіка короткотермінового навчання голів сільських та селищних рад, ініціативних груп зі створення кооперативів та інших категорій сільського населення щодо актуальних питань розвитку сільських територій.

4. Київському обласному центру зайнятості впровадити в практику діяльності навчання безробітних осіб, які проживають у сільській місцевості, основам діяльності сільськогосподарських кооперативів та сприяти утворенню кооперативних об’єднань.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Зайця О.В.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: