Працюємо задля перемоги!

Про впорядкування договірних відносин

Розпорядження від 22.10.2019, №604
Дата оприлюднення: 22.10.2019

<Object: word/embeddings/oleObject1.bin>

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 жовтня 2019 р. Київ 604

Про впорядкування договірних відносин

Відповідно до Земельного та Податкового кодексів України, Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про оцінку земель”, „Про оренду землі”:

Районним державним адміністраціям і департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації:

 

1. Провести аналіз та встановити земельні ділянки, що перебувають у користуванні без оформлення правовстановлюючих документів та реєстрації відповідного права (крім земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків) до 30.11.2019.

2. За результатами аналізу, в межах повноважень, вирішити питання укладення договорів оренди до 20.03.2020.

3. Інформацію про виконання пунктів 1, 2 цього розпорядження надати до департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації до 25.03.2020.

4. Переглянути укладені договори оренди земельних ділянок, розпорядження якими належить до компетенції районних державних адміністрацій, на відповідність істотним умовам договору оренди землі, встановленим статтею 15 Закону України „Про оренду землі”.

5. Організувати проведення нормативно-грошової оцінки земель, передача яких у власність або користування належить до повноважень райдержадміністрацій, згідно зі статтею 122 Земельного кодексу України.

2

6. Актуалізувати нормативно-грошову оцінку земельних ділянок, термін дії якої перевищує 7 (сім) років, та забезпечити внесення відповідних змін до договорів оренди землі. 

7. При укладанні договорів оренди землі рекомендувати застосовувати максимальну відсоткову ставку орендної плати згідно зі статтею 288 Податкового кодексу України.

8. Для забезпечення виконання п. 5, 6 цього розпорядження передбачити у проекті бюджету на наступний рік кошти на проведення нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації (підпис) Михайло БНО-АЙРІЯН

Поділитися: