Про внесення зміни до Положення про Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

Розпорядження від 29.02.2016, №58
Дата оприлюднення: 29.02.2016

Відповідно до Законів України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про управління об’єктами державної власності”, “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року №1007-р “Про передачу цілісних майнових комплексів державних організацій до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30 березня 2015 року № 93 “Про затвердження положень про центри соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи в Київській області? та наказу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції від 30 березня 2015 року № 18 “Про затвердження положень про центри соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи в Київській області?:

1. Внести зміну до Положення про Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (ЄДРПОУ 20577606) (далі – Положення), що додається.

2. Директору Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи здійснити державну реєстрацію відповідних змін до Положення у порядку, встановленому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: