Працюємо задля перемоги!

„Про внесення змін до заходів щодо реалізації в Київській області проекту EUROPEAID/119126/C/SV/UA „Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей з дітьми” у 2005–2007 роках”

Розпорядження від 31.10.2005, №737
Дата оприлюднення: 31.10.2005

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (ізнаступними змінами):
Внести до заходів щодо реалізації в Київській області проекту EUROPEAID/119126/C/SV/UA „Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей з дітьми” у 2005–2007 роках, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.10.2005 № 689, такі зміни:
пункти 5, 6, 8, 10 зазначених заходів, викласти у такій редакції:

“5. Продовжити практику розвитку спеціалізованих соціальних служб супроводу сімейних форм опіки на базі районних, міських центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Баришівського, Білоцерківського, Броварського, Бородянського, Макарівського, Сквирського, Переяслав-Хмельницького, Таращанського районів, міст Біла Церква, Ірпінь. Матеріально-технічне оснащення діяльності цих служб забезпечити за рахунок коштів консорціуму “Кожній дитині”.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення), управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, консорціум «Кожній дитині».

Протягом 2005 – 2006 років.”

“6. Запровадити ефективні форми соціальної роботи щодо попередження відмови батьків від новонароджених дітей.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення), управління охорони здоров’я, сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, консорціум «Кожній дитині», представництво благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні (за згодою).

2005 – 2006 рік.”

“8. Забезпечити проведення тренінгів для осіб, які опікуються проблемами дітей (державних службовців, соціальних працівників, спеціалістів закладів соціального захисту дітей, волонтерів), за рахунок коштів консорціуму “Кожній дитині”.

Служба у справах неповнолітніх, управління освіти і науки, охорони здоров’я, у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, консорціум «Кожній дитині».

2006 рік.”

“10. З метою підготовки соціальних працівників, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, соціальних педагогів, створити у встановленому порядку, у складі обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в межах наявної чисельності та фонду оплати праці, тренінговий центр, матеріально-технічне забезпечення якого здійснювати за рахунок коштів консорціуму “Кожній дитині”.

Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, консорціум «Кожній дитині».

2006 рік.”

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк        

Поділитися: