Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про внесення змін до складу конкурсного комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 12.12.2013, №475
Дата оприлюднення: 12.12.2013

Відповідно до Законів України “Про автомобільний транспорт”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”:

Внести до складу конкурсного комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі – конкурсний комітет), затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 18 липня 2013 року № 282, такі зміни:

  1. Ввести до складу конкурсного комітету:

1.1. Хмельницького Богдана Станіславовича – голову Правління Всеукраїнської громадської організації “Об’єднання Богдана Хмельницького” (за згодою).

1.2. Гукая Василя Івановича – начальника відділу автомобільно-технічної інспекції Управління державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області (за згодою).

  1. Вивести зі складу конкурсного комітету:

2.1. Осіпова Юрія Олексійовича – голову Київської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.

2.2. Шелеста Миколу Миколайовича – старшого державного автоінспектора відділу автомобільно-технічної інспекції Управління державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: