Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2013 року № 423

Розпорядження від 20.01.2014, №10
Дата оприлюднення: 20.01.2014

Розглянувши подання департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від21лютого2007року № 257 “Про утворення Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств”, протоколу № 16 засідання Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств:

Внести до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2013 року № 423 “Про утворення Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Київській обласній державній адміністрації” такі зміни:

1. Додаток до розпорядження “Посадовий склад Міжвідомчої комісії з питань прав захисту інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Київській обласній державній адміністрації” викласти у новій редакції, що додається.

2. У Положенні про Міжвідомчу комісію з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Київській обласній державній адміністрації абзац перший пункту 7, пункт 11 викласти у такій редакції:

2.1 “7. Комісія утворюється у складі голови, заступника голови, співсекретаря з питань захисту прав інвесторів та співсекретаря з питань протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств і членів Комісії”.

2.2 “11. Організаційне, інформаційне забезпечення діяльності Комісії здійснюють співсекретар з питань захисту прав інвесторів та співсекретар з питань протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств”.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

        

Поділитися: