Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про внесення змін до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 02 липня 2014 року № 207

Розпорядження від 20.11.2014, №384
Дата оприлюднення: 20.11.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року № 588-р Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції:

Внести до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 02 липня 2014 року № 207 “Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції” такі зміни:

1. Пункт 9 розпорядження викласти в такій редакції:

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату Київської обласної державної адміністрації Христюка Д.В. “

2. Додаток “Список посадових осіб Київської облдержадміністрації, залучених до участі в роботі регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції” викласти у новій редакції, що додається.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: