Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05 травня 2011 року № 428

Розпорядження від 15.10.2014, №344
Дата оприлюднення: 15.10.2014

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”, “Про соціальні послуги”, “Про охорону дитинства”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 січня 2013 року № 21 “Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації”, Обласної комплексної програми, підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” до 2017 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28 листопада 2013 року № 725-35-VІ:

1. Внести до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05 травня 2011 року № 428 “Про утворення комісії з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми Київської області, які опинились у складних життєвих обставинах” такі зміни:

1.1. У назві розпорядження та пункті 1 розпорядження слова “з дітьми” виключити.

1.2. Положення про комісію з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми Київської області, які опинились у складних життєвих обставинах, викласти у редакції, що додається.

2. Затвердити склад комісії з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям Київської області, які опинились у складних життєвих обставинах у складі, згідно з додатком.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 01 червня 2013 року № 218 “Про затвердження складу комісії з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми Київської області, які опинились у складних життєвих обставинах” та від 10 квітня 2014 року № 86 “Про внесення змін до складу комісії з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми Київської області, які опинились у складних життєвих обставинах”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: