Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22 січня 2013 року № 24

Розпорядження від 17.09.2013, №354
Дата оприлюднення: 17.09.2013

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільні дороги”, “Про дорожній рух”, “Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, “Про благоустрій населених пунктів”, рішення Київської обласної ради від 21.12.2012 № 527-28-VI “Про обласний бюджет Київської області на 2013 рік”, з метою забезпечення ефективного використання залишку коштів від надходжень податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та збору за першу реєстрацію транспортного засобу, який склався станом на 01 січня 2013 року, та їх надходжень у 2013 році до обласного бюджету:

1. Внести до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22 січня 2013 року № 24 “Про затвердження Порядку використання залишку коштів від надходжень податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію транспортного засобу, який склався станом на 01 січня 2013, та їх надходжень у 2013 році до обласного бюджету” (далі – розпорядження) таку зміну:

Пункт 2 розпорядження викласти у такій редакції:

“2. Головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити використання бюджетних коштів згідно з Порядком”.

2. Внести до Порядку використання залишку коштів від надходжень податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію транспортного засобу, який склався на 01 січня 2013, та їх надходжень у 2013 році до обласного бюджету (далі – Порядок), затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 22 січня 2013 року № 24 такі зміни:

2.1. Підпункт 3.1. пункту 3 Порядку викласти у такій редакції:

“3.1. проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг, що належить до комунальної власності, у містах та інших населених пунктах, використання яких здійснюється через головного розпорядника коштів обласного бюджету – департамент капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації та передаються у вигляді міжбюджетного трансферту до бюджетів районів і міст Київської області”.

2.2. Пункт 5 Порядку викласти у такій редакції:

“5. У разі перевиконання плану надходжень за КБК 12020000 “Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” та КБК 12030000 “Збір за першу реєстрацію транспортного засобу”, розпорядники коштів обласного бюджету, голови райдержадміністрацій, міські голови (міст обласного значення) подають голові Київської обласної державної адміністрації клопотання щодо додаткового їх виділення із спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів області, що належать до комунальної власності”.

2.3. Пункт 7 Порядку викласти у такій редакції:

“7. Головний розпорядник коштів обласного бюджету, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення) подають департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації листи-заявки на фінансування відповідних робіт чи послуг”.

2.4. Пункт 10 Порядку викласти у такій редакції:

“10. Головний розпорядник коштів обласного бюджету, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення) щомісяця, до 15 числа наступного за звітним періодом, письмово інформують Київську облдержадміністрацію, департамент фінансів облдержадміністрації та Київську обласну раду про використання бюджетних коштів”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: