“Про внесення змін до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 10 травня 2011 року № 446”
Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2012 року № 560 „Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації”:
Внести до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10 травня 2011 року № 446 „Про утворення відділу забезпечення доступу до публічної інформації Київської обласної державної адміністрації” таку зміну:
у пункті 4 розпорядження слова „управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації” замінити словами „департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Київської обласної державної адміністрації”.
Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк
