Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30.01.2013 № 33”

Розпорядження від 18.02.2013, №64
Дата оприлюднення: 18.02.2013

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації:

1. Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30.01.2013 № 33 „Про укладання та розірвання контрактів з керівниками підприємств (їх об’єднань), закладів, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що належать до сфери управління Київської обласної державної адміністрації” доповнити пунктом 3 такого змісту:

„3. Керівникам структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації, у підпорядкуванні яких перебувають підприємства (їх об’єднання), заклади, установи, організації, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області та належать до сфери управління Київської облдержадміністрації (далі – підприємства, установи, організації), забезпечувати:

3.1. Здійснення контролю за виконанням контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій, їх облік та зберігання, ведення особових справ та трудових книжок керівників підприємств, установ, організацій.

3.2. Вирішення у встановленому порядку питань заохочення, притягнення керівників підприємств, установ, організацій до дисциплінарної або іншої відповідальності, надання відпусток тощо”.

2. У зв’язку з цим пункт 3 розпорядження вважати пунктом 4.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: