Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про внесення змін до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 28.09.2005 № 611”

Розпорядження від 01.12.2005, №827
Дата оприлюднення: 01.12.2005

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):

Внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 28.09.2005 № 611 „Про робочу групу з питань врегулювання земельного конфлікту, що виник навколо надання земельних ділянок працівникам державного підприємства „Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат „Пуща-Водиця” та представникам соціальної сфери сіл Петропавлівська Борщагівка та Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району” (із змінами, внесеними розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 11.11.2005 N 761), а саме:

1. У назві та тексті розпорядження слова „представникам соціальної сфери” замінити словами „працівникам соціальної сфери”.

2. Ввести до складу робочої групи з питань врегулювання земельного конфлікту, що виник навколо надання земельних ділянок працівникам державного підприємства „Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат „Пуща-Водиця” та працівникам соціальної сфери сіл Петропавлівська Борщагівка та Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Король Людмилу Ільківну – голову профспілкового комітету готелю „Спорт”,с.Петропавлівська Борщагівка, та Бабенка Іларіона Петровича – енергетика СК „Совки” с. Софіївська Борщагівка.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: