Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про внесення змін до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18.07.2006 № 559”

Розпорядження від 11.09.2009, №786
Дата оприлюднення: 11.09.2009

Відповідно до Законів України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення“ „Про місцеві державні адміністрації“:
Внести до розпорядження голови Київської облдержадміністраціївід 18.07.2006 № 559 „Про організацію виконання в Київській області Закону України „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення“ такі зміни:

1. Підпункт 1.2 пункту 1 викласти у такій редакції:
„1.2. відвести у приміщеннях де знаходяться зазначені органи спеціальні місця для куріння  обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму а також розмістити наочну інформацію про розташування таких місць та про шкоду якої завдають здоров’ю людини куріння тютюнових виробів чи інші способи їх вживання“.

2. Пункт 4 викласти у такій редакції:

„4. Головному фінансовому управлінню головному управлінню охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації сприяти вирішенню питань щодо фінансового забезпечення лікувально-профілактичних заходів та робіт пов’язаних з профілактикою захворюваності

Поділитися: