Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 27.07.2005 № 430 „Про утворення конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу проектів програм, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями стосовно дітей, молоді та сім’ї”

Розпорядження від 24.03.2006, №235
Дата оприлюднення: 24.03.2006

Розглянувши подання управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):

1. Внести до Положення про конкурсну комісію з проведення обласного конкурсу проектів програм, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями стосовно дітей, молоді та сім’ї, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 27.07.2005 № 430 “Про утворення конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу проектів програм, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями стосовно дітей, молоді та сім’ї”, наступні зміни:

1.1. Пункт 2.1. доповнити словами “Склад конкурсної комісії формується із співробітників головних управлінь, управлінь Київської облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, депутатів Київської обласної ради, представників неприбуткових організацій, що не беруть участі у конкурсі, залучених спеціалістів.”
1.2. Пункт 4.1. після слів “у формі засідань, які” доповнити словами ,,проводяться в міру необхідності та”.
1.3. У пункті 4.3. абзац 3 викласти у новій редакції: „Членом комісії не може бути керівник, учасник проекту або член громадської організації, що бере участь у конкурсі”.
1.4. Пункт 4.7. виключити.

Виконуючий обовязки

голови адміністрації В.П.Кондрук

        

Поділитися: