Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про внесення змін до розподілу обов’язків між головоюпершим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”””

Розпорядження від 04.06.2010, №530
Дата оприлюднення: 04.06.2010

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“

Внести у додаток 1 до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28.04.2010 № 395 „Про розподіл обов’язків між головою першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації“ такі зміни:

1. У назві розділу „Заступник голови адміністрації з питань культури і туризму фізкультури і спорту релігій і національностей підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Головін Є.А.“ та у підрозділі „питання“ слова „культури і туризму“ виключити.

2. У підрозділі „Координує та контролює діяльність таких структурних підрозділів адміністрації“ позицію „управління культури і туризму“ – виключити.

3. У розділі „Голова адміністрації Присяжнюк А.Й.“ підрозділ „Координує і контролює діяльність райдержадміністрацій структурних підрозділів облдержадміністрації та забезпечує взаємодію з органами місцевого самоврядування міст обласного значення з питань виконання покладених на державні адміністрації завдань та здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади“ викласти у такій редакції:

„Координує і контролює діяльність райдержадміністрацій структурних підрозділів облдержадміністрації зокрема управління культури і туризму та забезпечує взаємодію з органами місцевого самоврядування міст обласного значення з питань виконання покладених на державні адміністрації завдань та здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади“.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Поділитися: