Про внесення змін до Положення про патронатну службу голови Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 30.10.2019, №618
Дата оприлюднення: 30.10.2019

<Object: word/embeddings/oleObject1.bin>

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 жовтня 2019 р. Київ 618

Про внесення змін до Положення про патронатну службу голови Київської обласної державної адміністрації

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державну службуˮ, Положення про апарат Київської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 25 січня 2018 року № 23 (зі змінами):

Внести до Положення про патронатну службу голови Київської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 18 вересня 2018 року № 523, такі зміни:

пункти 5.2, 5.3, 5.4 розділу 5 „ Структура патронатної служби викласти у такій редакції:

„5.2. Патронатну службу очолює керівник патронатної служби, який призначається на посаду і звільняється з посади наказом керівника апарату обласної державної адміністрації за ініціативою голови обласної державної адміністрації.

5.3. Керівник патронатної служби та працівники патронатної служби голови обласної державної адміністрації призначаються на посади на строк повноважень голови обласної державної адміністрації.

Працівники патронатної служби голови обласної державної адміністрації призначаються на посаду і звільняються з посади наказом керівника апарату обласної державної адміністрації за ініціативою голови обласної державної адміністрації.

5.4. Трудові відносини з керівником патронатної служби та працівниками патронатної служби голови обласної державної адміністрації припиняються в день припинення повноважень голови обласної державної адміністрації у порядку, встановленому абзацом першим частини третьої статті 92 Закону України „Про державну службу”.ˮ.

Голова адміністрації (підпис) Олексій ЧЕРНИШОВ

Поділитися: