Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

”Про внесення змін до Положення про Київський обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді”

Розпорядження від 27.03.2013, №114
Дата оприлюднення: 27.03.2013

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2012 року № 560 „Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації”:

Внести до Положення про Київський обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 21 квітня 2011 року № 390 „Про Київський обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді”, такі зміни:

1. Пункт 6 Положення викласти в такій редакції:

„6. Центр утворюється, реорганізується та ліквідується Київською обласною державною адміністрацією, належить до сфери її управління та підпорядковується службі у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації”.

2. Пункт 20 Положення викласти в такій редакції:

„20. Центр очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням голови Київської облдержадміністрації за поданням директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, погодженим з Держсоцслужбою та службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації”.

3. Підпункт 3 пункту 21 Положення викласти в такій редакції:

„21.3 звітує про роботу центру перед службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації та обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: