Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про внесення змін до Комплексної програми захисту населених пунктів, виробничих об’єктів і сільськогосподарських угідь Київської області від шкідливої дії вод на 2001–2005 роки та прогноз до 2010 року”

Розпорядження від 27.01.2006, №70
Дата оприлюднення: 27.01.2006

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), Комплексної програми захисту населених пунктів, виробничих об’єктів і сільськогосподарських угідь Київської області від шкідливої дії вод на 2001–2005 роки та прогноз до 2010 року (далі – Комплексна програма), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 06.09.2001 № 286-17-ХХІІІ з метою захисту населення, виробничих об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод і створення сприятливих умов для життєдіяльності населення, господарської діяльності, забезпечення сталого функціонування екосистеми у басейнах річок області та мінімізації збитків від шкідливої дії вод у паводко- та повеневонебезпечних районах області:

1. Схвалити проект змін до Комплексної програми, а саме:

– Графу 10 зведених обсягів робіт та фінансування невідкладних протипаводкових та природоохоронних заходів Комплексної програми викласти у новій редакції, що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Юркевичу А.І. організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку проекту змін до Комплексної програми:

3.1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання проекту змін до Комплексної програми та внести відповідні зміни до власних програм;
4. Функції замовника, пов’язані із реалізацією заходів Комплексної програми, покласти на Київське обласне виробниче управління меліорації і водного господарства.

5. Головним фінансовому управлінню та управлінню економіки облдержадміністрації під час підготовки проектів обласного бюджету передбачати кошти на реалізацію заходів Комплексної програми, виходячи з його реальних можливостей та пріоритетів.

6. Рекомендувати райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) під час формування місцевих бюджетів передбачати кошти на виконання першочергових невідкладних аварійних робіт щодо ліквідації шкідливої дії вод.

7. З метою реалізації передбачених заходів Комплексної програми використовувати кошти державного, обласного, місцевого бюджетів, а також залучати кошти підприємств, організацій, що розташовані у місцях проведення робіт, кошти інвесторів, кошти обласного, місцевого фонду навколишнього природного середовища та інші джерела фінансування, які не суперечать чинному законодавству.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: