Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про визначення відповідальних осіб за проведення інвентаризації об”єктів незавершеного будівництва”

Розпорядження від 30.06.2011, №667
Дата оприлюднення: 30.06.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” з урахуванням листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.06.2011№16-15/5180/0/6-11:

1. Визначити відповідальним за проведення інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва у Київській області заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.

2. Визначити відповідальним за організацію проведення інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва у Київській області головне управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації.

3. Головному управлінню капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації до 30.06.2011 подати до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України інформацію про організацію проведення інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва у Київській області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністраціїМаксименка В.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Я.М.Москаленко        

Поділитися: