Про визначення спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції)

Розпорядження від 02.04.2020, №180
Дата оприлюднення: 02.04.2020

<Object: word/embeddings/oleObject1.bin>

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02 квітня 2020 р. Київ 180

Про визначення спеціалізованихзакладів для організації обсервації (ізоляції)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2020 року № 241 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», відповідно до Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами):

1. Визначити у Київській області спеціалізовані заклади для організації обсервації (ізоляції) осіб, що потребують обсервації (ізоляції), за переліком, що додається.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад (міст обласного значення) за участю департаменту охорони здоров’я, департаменту цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації забезпечити облаштування спеціалізованих закладів, визначених пунктом 1 цього розпорядження, транспортування до них осіб, що потребують обсервації (ізоляції), медичне спостереження за ними та їх харчування.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад (міст обласного значення) разом із територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції у Київській області організувати охорону спеціалізованих закладів, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

4. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад (міст обласного значення) у триденний термін з дня видання цього розпорядження поінформувати про його виконання штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олега Торкунова.

Тимчасово виконуючий

обов’язки голови адміністрації (підпис) Василь ВОЛОДІН

Додаток

до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови адміністрації

02 квітня 2020 року № 180

Перелік

спеціалізованих закладів у Київській області для організації обсервації (ізоляції) осіб, що потребують обсервації (ізоляції)

Директор департаменту охорони

здоров’я адміністрації (підпис) Максим ІОНОВ

Поділитися: