Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про визначення розпорядника бюджетних коштів

Розпорядження від 12.11.2014, №375
Дата оприлюднення: 12.11.2014

З метою цільового використання бюджетних коштів резервного фонду державного бюджету, виділених Київській обласній державній адміністрації для часткової оплати вартості тимчасового проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції, у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках і готелях, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1068-р “Про забезпечення часткової оплати вартості тимчасового проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції”, відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

  1. Визначити розпорядником коштів нижчого рівня службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.
  1. Службі у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації:

2.1. вжити заходів до забезпечення часткової оплати вартості проживання за рахунок коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету, шляхом їх безготівкового перерахування на рахунки санаторно-курортних і оздоровчих закладів, закладів та установ соціального захисту населення, а також гуртожитків і готелів, з якими службою у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації укладено договори на тимчасове проживання громадян, та інших джерел, не заборонених законодавством;

2.2. до 17 листопада 2014 року затвердити за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством фінансів України перелік витрат, пов’язаних з частковою оплатою вартості проживання;

2.3. подати до 25 грудня 2014 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, Міністерству фінансів України та Державній казначейській службі України звіт про використання коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О.Б. Корбана.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: