Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про визначення розпорядника бюджетних коштів

Розпорядження від 23.11.2015, №435
Дата оприлюднення: 23.11.2015

З метою цільового використання бюджетних коштів резервного фонду державного бюджету, виділених Київській обласній державній адміністрації для надання одноразової грошової допомоги постраждалим і сім’ям осіб, які загинули під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 08 червня 2015 року на території нафтобази товариства з обмеженою відповідальністю “Побутрембудматеріали? у смт Глеваха Васильківського району Київської області, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 1152-р “Про виділення коштів для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 8 червня 2015 р. у Київській області?, відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації?:

1. Визначити розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

2. Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації:

2.1. затвердити за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з проведенням заходів, передбачених пунктом 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 1152-р “Про виділення коштів для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 8 червня 2015 р. у Київській області?;

2.2 забезпечити використання виділених бюджетних коштів виключно за цільовим призначенням згідно з чинним законодавством України;

2.3. подати до 28 грудня 2015 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації, виконуючого обов’язки керівника апарату О.Б. Корбана.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: