Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про вилучення та надання в оренду земельної ділянки ПАТ „Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів”

Розпорядження від 29.12.2012, №583
Дата оприлюднення: 29.12.2012

Відповідно до статей 123, 134, 141 Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”:

  1. Затвердити “Проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів (каналізаційні очисні споруди, з блоками механічно-хімічного й біологічного доочищення стоків) (КВЦПЗ – 11.04) ПАТ “Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів” за межами населеного пункту м. Миронівка на території Миронівської міської ради Миронівського району Київської області” (далі – проект землеустрою), розроблений фізичною-особою підприємцем Поджигун В.Л.
  1. Вилучити з постійного користування комунального підприємства “Миронівкаводоканал” частину земельної ділянки площею 0,2200 га (Державний акт на право постійного користування землею серії ЯЯ № 151144) на підставі нотаріально засвідченої згоди землекористувача на вилучення земельної ділянки від 18.07.2012, зареєстрованої в реєстрі за № 3127.
  1. Надати в оренду на 49 років публічному акціонерному товариству “Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів” земельну ділянку площею 0,2200 га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів (каналізаційні очисні споруди, з блоками механічно-хімічного й біологічного доочищення стоків) на території Миронівської міської ради Миронівського району Київської області.
  1. Установити річну орендну плату – дванадцять відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Зобов’язати публічне акціонерне товариство “Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів”:

5.1. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

5.2. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність.

  1. Доручити Миронівській райдержадміністрації від імені Київської облдержадміністрації, у встановленому законодавством порядку, укласти з публічним акціонерним товариством “Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів” договір оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 2 даного розпорядження, передбачивши в договорі оренди умови та обмеження щодо використання земельної ділянки, які визначені чинним законодавством та проектом землеустрою, а також забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: