Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про використання приміщень адміністративного будинку облдержадміністрації”

Розпорядження від 09.06.2011, №584
Дата оприлюднення: 09.06.2011

Відповідно до ст. 326 Цивільного кодексу України, Законів України „Про управління об’єктами державної власності”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про оренду державного та комунального майна”, Декрету Кабінету Міністрів України від 11.01.93 № 5-93 „Про впорядкування використання адміністративних будинків і нежилих приміщень, що перебувають у державній власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.95 № 786 „Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна”, розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 12.01.2011 №15-р „Про передачу приміщень Центральній виборчій комісії” та з метою належного і раціонального використання адміністративних приміщень:

1. Закріпити приміщення адміністративного будинку Київської облдержадміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1):

1.1. за установами, організаціями та підприємствами на правах оренди та з оплатою фактичних витрат на утримання цих приміщень і спожитих комунальних послуг згідно з переліком (додаток 1);

1.2. за службами з технічного обслуговування адміністративного будинку облдержадміністрації і прилеглої до нього території, охорони, протипожежного нагляду та інших служб забезпечення діяльності установ, організацій і підприємств, розташованих в адміністративному будинку та їх працівників згідно з переліком (додаток 2).

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови облдержадміністрації від 10.07.2007 № 542 „Про використання приміщень адміністративного будинку облдержадміністрації у 2007 році”.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: