“Про виконання Закону України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров”я населення”

Розпорядження від 07.10.2010, №1145
Дата оприлюднення: 07.10.2010

Відповідно до Законів України „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”, „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Заборонити куріння тютюнових виробів на робочих місцях та в приміщеннях, зокрема, коридорах, на сходових клітинах, у ліфтах, тощо, адміністративного будинку Київської обласної державної адміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки,1) (далі – адмінбудинок облдержадміністрації) крім спеціально відведених для цього місць.

2. Спеціальними місцями для куріння в адмінбудинку облдерж­адміністрації відвести чоловічі та жіночі туалетні кімнати на 2-ому та 8-ому поверхах лівого крила та на 9-ому поверсі правого крила адмінбудинку облдержадміністрації.

3. Комунальному підприємству „Управління споруд Київської обласної державної адміністрації”:

3.1. у двотижневий термін розмістити в адмінбудинку облдерж­адміністрації наочну інформацію відповідно до вимог зазначеного вище Закону;

3.2. організувати ознайомлення керівників підприємств, установ та організацій, розташованих в адмінбудинку облдержадміністрації, із цим розпорядженням для вжиття ними відповідних заходів;

3.3. у тижневий термін подати пропозиції щодо обладнання спеціальних місць для куріння, визначених у пункті 2 цього розпорядження, витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму.

4. Заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації Спаському А.С. у триденний термін привести накази по апарату облдержадміністрації у відповідність із цим розпорядженням.

5. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, розташо­ваних в адмінбудинку облдержадміністрації, під особисту відповідаль­ність забезпечити контроль за дотриманням цього розпорядження підлеглими їм працівниками.

6. Керівникам підрозділів апарату облдержадміністрації забезпечити ознайомлення із цим розпорядженням усіх працівників відповідних підрозділів під розпис та попередити про відповідальність за його невиконання.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: