Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про відзначення в області Міжнародного жіночого дня 8 Березня”

Розпорядження від 22.02.2006, №143
Дата оприлюднення: 22.02.2006

Розглянувши подання управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 29.12.2005 №332-28-IV “Про обласний бюджет Київської області на 2006 рік” та з метою відзначення в області Міжнародного жіночого дня:

1. Провести 6 березня 2006 року у приміщенні Київської обласної державної адміністрації святкове нагородження кращих жінок області та у приміщенні Національного палацу “Україна” м. Києва обласний урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

2. Управлінням у справах сім’ї та молоді, культури і туризму облдержадміністрації забезпечити підготовку та проведення зазначених заходів.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління у справах сім’ї та молоді, культури і туризму облдержадміністрації на витрати, пов’язані з проведенням заходів, за рахунок загальних асигнувань, передбачених в обласному бюджеті для цих управлінь (згідно з окремими кошторисами).

4. Райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення):

4.1. Організувати у районах, містах, інших населених пунктах області святкові заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня, зокрема: урочисті збори, тематичні виставки, виступи майстрів мистецтв та художніх колективів, вшанування жінок-матерів, трудівниць, жінок-ветеранів війни та праці тощо.

4.2. Вишукати можливість для надання матеріальної допомоги багатодітним матерям, жінкам – ветеранам війни, вдовам загиблих воїнів, працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, тощо.
4.3. Інформацію про проведену роботу із відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня подати управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації до 16 березня 2006 року.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: