Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення у Київській області Дня працівників сільського господарства”

Розпорядження від 15.11.2010, №1317
Дата оприлюднення: 15.11.2010

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, Указу Президента України від 07.10.93 № 428/93 „Про день працівників сільського господарства“, рішень Київської обласної ради від 14.05.2010№ 719-31-V „Про обласний бюджет Київської області на 2010 рік“,від 03.12.2009 № 629-28-V „Про Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2010-2015 роки“ та з метою організованого проведення професійного свята працівників агропромислового комплексу Київської області – Дня працівників сільського господарства:

1. Провести 18 листопада 2010 року урочисте засідання працівників сільського господарства Київської області у приміщенні Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка в м. Київ.

2. Головам районних державних адміністрацій:

2.1. забезпечити участь працівників підприємств агропромислового комплексу в святкуванні з нагоди професійного свята;

2.2. провести у трудових колективах урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

3. За особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, досягнення вагомих здобутків у професійній діяльності:

3.1. відзначити Почесною грамотою та Подякою Київської обласної державної адміністрації працівників агропромислового комплексу області за списком згідно з додатком;

3.2. вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 198 грн. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію:

4.1. у сумі 874 гривень для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів ) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади та заходи“;

4.2. у сумі 3540 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначених Подякою Київської обласної державної адміністрації ( по 200 грн. кожному), та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів ) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади та заходи“.

5. Головному управлінню агропромислового розвитку та управлінню культури і туризму облдержадміністрації забезпечити підготовку та проведення урочистого засідання з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Шевченка О.О.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: