Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення у Київській області 110-річчя від дня народження Катерини Білокур”

Розпорядження від 07.09.2009, №774
Дата оприлюднення: 07.09.2009

Розглянувши спільний лист голів Яготинської райдержадміністрації і районної ради з метою вшанування пам’яті видатної української художниці Катерини Білокур та з нагоди відзначення її 110-річчя від дня народження відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у Київській області 110-річчя від дня народження Катерини Білокур (далі – план заходів) що додається (додаток 1).

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у Київській області 110-річчя від дня народження Катерини Білокур у складі згідно з додатком 2.

3. Головним управлінням управлінням та іншим структурним підроз­ділам облдержадміністрації райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації райдерж­адміністраціям міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування відповідних заходів за рахунок загальних асигнувань передба­чених у відповідних місцевих бюджетах структурним підрозділам

Поділитися: